O nás

Hodnota, kterou vám můžeme předat, jsou naše zkušenosti. Už 14 let se zabýváme nejen prodejem dřeva a příslušenstvím pro terasy, ale uskutečnili jsme i desítky montáží, díky kterým jsme získali hodně cenných zkušeností. Proto jsme si jisti tím, co vám nabízíme.

V praxi jsme viděli, že prvním místem, kde dochází k degradaci dřevěné terasy, je plocha, kde se dřevo dotýká mezi sebou. Proto jsme hledali řešení tohoto problému. Když jsme objevili výrobce distančních podložek, rádi jsme s ním navázali spolupráci a nyní vám můžeme tento malý, ale svým významem nenahraditelný výrobek doporučit. Pro životnost dřevěné terasy je nejzásadnější správná montáž a zajištění stálého osychání dřeva!

Abychom nabízeli jen opravdu kvalitní zboží, nechali jsme udělat zátěžovou zkoušku. Zjistili jsme, že každá distanční podložka zvládne tlak 2 t, aniž by byla poničena. Stejně máme praxí ověřeno, že materiál vydrží střídání teplot, aniž by byl plast jakkoli porušený nebo zkřehlý.

Snímek obrazovky 2021-10-27 v 19.58.21

S vruty, které nabízíme, máme výborné zkušenosti a víme, že i po 5 letech od namontování se dají snadno vyjmout a znovu použít.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá, a proto nabízíme pouze materiál, se kterým máme osobní zkušenost, a víme, že jej můžeme doporučit. Jsme hrdí, že se k nám zákazníci vrací a doporučují nás svým známým. 

Naše firma sídlí v Kutné Hoře.

Kontakt: