Vrácení nevyužitého materiálu

Při jakékoliv stavbě je kromě správné montáže potřeba si dobře rozmyslet i množství materiálu, které bude potřeba. Nic nezkazí náladu tolik jako to, když vám chybí pár posledních vrutů nebo třeba jedno prkno. Naopak nikdo nechce, aby mu po montáži na zahradě zbyla spousta materiálu, kterou už nevyužije.

Abychom vám co nejvíce pomohli, nabízíme zpětný výkup zboží ve 100% výši ceny. Platit budete pouze dopravu. Můžete tak s klidným vědomím nakoupit větší množství všech materiálů, abyste měli rezervu.

Služba vrácení zboží platí pouze pro příslušenství. Neplatí pro prkna ani hranoly. Příslušenství vykupujeme pouze v celých neporušených krabičkách (neplatí pro rektifikační terče, ty je možné vracet po kusech). Produkty musí být čisté a neponičené.

Vrácení přes PPL (nad 10 kg)

Pokud má zboží vyšší váhu než 10 kg, objednáme k vám PPL dopravce. V tom případě nás kontaktujte a společně to vyřešíme. 

Vrácení přes Zásilkovnu (do 10 kg)

Pokud vám nějaký materiál zbyde a váha je do 10 kg, zabalíte zboží do krabice a odnesete do nejbližšího místa Zásilkovny. Tam nahlásíte náš kód 95102634 a Zásilkovna nám zboží odveze. 

Jakmile zboží obdržíme, spočítáme jeho cenu a zašleme vám částku, která odpovídá hodnotě zboží, jež nám vracíte. Částka bude ponížena o cenu dopravy vráceného balíku. Platba vám dorazí maximálně do jednoho týdne.

 

Postup:

  1. Nevyužitý materiál zabalíte do jakékoli kartonové krabice a zalepíte izolepou.
  2. Balík odnesete do nejbližšího místa Zásilkovny (https://www.zasilkovna.cz/pobocky).
  3. Ve výdejním místě Zásilkovny nahlaste náš kód:  95102634.
  4. Obsluha na základě kódu vygeneruje štítek a ten nalepí na zásilku.
  5. Kurýr odveze balík zpátky k nám do e-shopu.
  6. My převezmeme zboží, vypočítáme cenu, kterou ponížíme o cenu dopravy, a do 7 dnů vám peníze zašleme na účet.
  7. Pokud jste neplatili převodem na účet, pošlete nám, prosím, e-mail (případně vás budeme kontaktovat).