Klip k uchycení dlažby - spodní

Kód: 513
85 Kč / ks 70,25 Kč bez DPH
Skladem (349 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Klip na dlažbu slouží k uchycení na míru uříznuté dlažby, která vytvoří elegantní uzavření terasy po obvodu. Klipy se používají po dvou, tedy ke každému spodnímu patří jeden horní, aby se mezi ně mohla dlažba vsunout a zakrýt tak mezeru mezi terasou a podložím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klipy na dlažbu jsou skvělým typem příslušenství, který zajistí elegantní a úhledné hrany každé terasy z keramické dlažby pokládané na rektifikační terče. Klipy jsou vyrobené z nerezové oceli a mají přesný tvar tak, aby seděli na rektifikační terče, umístěné pod dlažbou, tudíž není možné s nimi nijak nechtěně manipulovat při chůzi po terase. Klipy můžou být buď k uchycení dlažby, které nám zajistí estetický vzhled vyvýšené terasy nebo klipy na doraz, které zajistí minimální prostor mezi dlažbou a stěnou na kterou naráží, takže se stěna neodře.

Při pokládce vyvýšené terasy na rektifikační terče nám vzniká prostor mezi podložím pod terči a keramickou dlažbou, kam se nám nejen můžou dostat drobní živočichové nebo nepořádek, ale mezera také působí velmi neesteticky. Pokud bychom chtěli těmto problémům zamezit, umístíme dolní klip pod rektifikační terč a horní klip na vrchní část terče ještě před tím, než na něj položíme dlažbu. Klipy jsou navržené tak, aby se mezi ně mohl vsunout pruh keramické dlažby o šířce, která je potřebná, tedy prostor mezi dlažbou a podložím. Pruh dlažby jednoduše vsuneme mezi klipy. Tím se nám vytvoří velmi estetický vzhled stěny terasy a nemusíme se zároveň obávat nepořádku nebo škůdců. Zároveň, pokud bychom kdykoliv potřebovali, můžeme se opět dostat pod terasu, jelikož klipy mají za úkol pouze držet boky dlažby, ty však nejsou nijak trvale připevněné. Proto stačí pouze pruh dlažby vysunout, pokud je třeba, a poté ho opět zasunout zpátky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k terasám
Video: https://www.youtube.com/watch?v=_RECFRL5mmE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: