Fixní terč pod dlažbu 40 mm

Kód: 252/SAM2
60 Kč –40 %
My project (3)
60 Kč –40 % 36 Kč / ks 29,75 Kč bez DPH
Skladem (40 ks)
Korektor sklonu
Gumová podložka na terč 1,5 mm ?
Gumová podložka pod terč
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Fixní stavitelný terč pod dlažbu umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž terasy. Velký průměr základny zajišťuje skvělou stabilitu, rektifikační terč odolá zátěži až 1000 kg. Gumová podložka se používá primárně pro odhlučnění a pro odstranění posledních jemných nerovností. Pro zakončení terasy z boku můžete použít klipy k uchycení dlažby. Podívejte se na náš nový e-shop s keramickou dlažbou. Nabízíme dlažbu ve výprodeji se slevami až 80%.

  • Šířka výstupku (distanční mezera): 3 mm

TIP: Horní 4 výběžky se dají uříznout. Například když terč potřebujete použít v rohu dlažby.

TIP2: Vyrovnávání sklonu přes korektor může nějaký čas zabrat. Pokud chcete montáž urychlit, použijte terče se samonivelační hlavou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rektifikační terče slouží k jednoduchému položení dlažby na terasu s minimálními opravami do budoucna. Pokud by se vám časem nějaká dlaždice rozlomila nebo byste jen rádi změnili barvu a vzor dlaždic, můžete jednoduše dlažbu z terčů sundat a dát tam jinou. Dlaždice se na terče pokládají, nic se nelepí ani nevrtá. 

Pokud máte obavu, jestli jsou terče kvalitní a jestli vydrží váhu terasy, podívejte se na test s autem, který jsme dělali. Terče slouží pro pochozí plochy, určitě je nedoporučujeme dávat tam, kde jezdíte autem. Ale zátěžový test terče bez problémů zvládnuly:

Jak na položení terasy

Na terč položte gumovou podložku a pak do rohů dlaždici. 

Klipy na dlažbu

Na kraje terasy můžete použít naše klipy na dlažbu. Díky tomu budete vaše terasa vypadat skvěle i na krajích. Také můžete použít klip doraz ke stěne.

258-5 

Korektor sklonu

Korektor sklonu je skvělý pomocník při nerovném povrchu, na který dlažbu pokládáte. Rektifikačním terčem si dorovnáte požadovanou výšku, kvůli sklonu podkladu ale vznikne nerovnost mezi terčem a dlaždicí. K dorovnání této nerovnosti slouží právě korektor sklonu. Na této stránce si můžete vybrat, zda chcete koupit samostatný terč (pokud máte rovný podklad) nebo terč s korektorem.

Nasazení korektoru sklonu na terč

Terče prodáváme s korektorem sklonu, ale i samostatně pro rovné podklady. Proto je potřeba při nasazení korektoru sklonu ulámat 4 výběžky, do kterých se vkládají rohy dlaždic. Ulomení těchto výběžků je velmi rychlé a snadné. 

Parametry:

  • Průměr základny terče je 19,5 cm
  • Plocha pro položení dlažby je 13,5 cm
  • Výška distančního výstupku je 1 cm a síla 3 mm
  • Rozdíl sklonu korektoru na samotné hlavě je 1 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Terče pod dlažbu
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: