Rektifikační terč pod dlažbu 27–40 mm

Kód: 249/SAM
65 Kč –18 %
My project (2)
65 Kč –18 % 53 Kč / ks 43,80 Kč bez DPH
Skladem (14832 ks)
Korektor sklonu
Gumová podložka na terč 1,5 mm ?
Gumová podložka pod terč
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Rektifikační stavitelný terč pod dlažbu umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž terasy. Velký průměr základny zajišťuje skvělou stabilitu, rektifikační terč odolá zátěži až 1000 kg. Díky závitu si nastavíte výšku terasy jak potřebujete a pokud máte nerovný povrch, dorovnáte sklon mezi terčem a dlaždicí korektorem sklonu. Gumová podložka se používá primárně pro odhlučnění a pro odstranění posledních jemných nerovností. Pro zakončení terasy z boku můžete použít klipy k uchycení dlažby. Podívejte se na náš nový e-shop s keramickou dlažbou. Nabízíme dlažbu ve výprodeji se slevami až 80%.

  • Šířka výstupku (distanční mezera): 3 mm

TIP: Horní 4 výběžky se dají uříznout. Například když terč potřebujete použít v rohu dlažby.

TIP2: Vyrovnávání sklonu přes korektor může nějaký čas zabrat. Pokud chcete montáž urychlit, použijte terče se samonivelační hlavou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rektifikační terče slouží k jednoduchému položení dlažby na terasu s minimálními opravami do budoucna. Pokud by se vám časem nějaká dlaždice rozlomila nebo byste jen rádi změnili barvu a vzor dlaždic, můžete jednoduše dlažbu z terčů sundat a dát tam jinou. Dlaždice se na terče pokládají, nic se nelepí ani nevrtá. 

Pokud máte obavu, jestli jsou terče kvalitní a jestli vydrží váhu terasy, podívejte se na test s autem, který jsme dělali. Terče slouží pro pochozí plochy, určitě je nedoporučujeme dávat tam, kde jezdíte autem. Ale zátěžový test terče bez problémů zvládnuly:

Jak na položení terasy

Na terč položte gumovou podložku a pak do rohů dlaždici. Pomocí vytáčení terče upravíte výšku rohů při nerovném podkladu.

Klipy na dlažbu

Na kraje terasy můžete použít naše klipy na dlažbu. Díky tomu budete vaše terasa vypadat skvěle i na krajích. Také můžete použít klip doraz ke stěne.

258-5 

Korektor sklonu

Korektor sklonu je skvělý pomocník při nerovném povrchu, na který dlažbu pokládáte. Rektifikačním terčem si dorovnáte požadovanou výšku, kvůli sklonu podkladu ale vznikne nerovnost mezi terčem a dlaždicí. K dorovnání této nerovnosti slouží právě korektor sklonu. Na této stránce si můžete vybrat, zda chcete koupit samostatný terč (pokud máte rovný podklad) nebo terč s korektorem.

Nasazení korektoru sklonu na terč

Terče prodáváme s korektorem sklonu, ale i samostatně pro rovné podklady. Proto je potřeba při nasazení korektoru sklonu ulámat 4 výběžky, do kterých se vkládají rohy dlaždic. Ulomení těchto výběžků je velmi rychlé a snadné. 

Parametry:

  • Průměr základny terče je 19,5 cm
  • Plocha pro položení dlažby je 13,5 cm
  • Výška distančního výstupku je 1 cm a síla 3 mm
  • Rozdíl sklonu korektoru na samotné hlavě je 1 cm

dlazba-02

Doplňkové parametry

Kategorie: Terče pod dlažbu
Hmotnost: 0.6 kg
5
10x
4
3x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RM Avatar autora | 31.7.2023
Z 82 kusů terčů bylo 23 kusů nepoužitelných,nefunkčních,terasu jsem v daném času nezhotovil a zakoupil jsem zbývající terče na jiném eshopu