Vizualizace terasy

Terasa pro nás nepředstavuje pouze nějaké místo, po kterém se chodí. Představuje radost, když si zde hrají děti, nebo romantiku, když si na ní večer dáte sklenku vína s partnerem. Zkrátka je to část domu, kterou byste neměli podcenit, protože na ní strávíte spoustu času.

Ještě než se pustíte do objednání kvalitního dřeva a terasového příslušenství (díky kterému vám terasa může vydržet opravdu dlouho), je potřeba rozmyslet, jak bude velká, jaký bude mít tvar, kam až bude zasahovat, jestli k ní povedou schody apod. Ne vždy si člověk dokáže stavbu dostatečně představit a nákres na papíře často nestačí.

Proto jsme pro vás připravili službu, díky které vám ještě před samotnou montáží namodelujeme terasu v počítači a vy tak budete mít přesnou představu, jak bude výsledná terasa vypadat. 

Příklad vizualizace pro našeho zákazníka

O jednu vizualizaci nás nedávno požádal náš zákazník (jméno si nepřeje zveřejnit, říkejme mu pan Novák) a s jeho svolením zde výsledek publikujeme. Pan Novák chtěl udělat terasu podél dvou stěn jeho nového domu. Z jedné strany měla terasa navazovat na vybetonovanou plochu určenou pro parkování auta a odtud měla vést až za roh k druhým dveřím. Dům byl dostaven teprve nedávno, a tak ještě nebyl hotový ani betonový plot a místo úhledné trávy rostl plevel. 

K panu Novákovi jsme zajeli, udělali pár fotek a změřili míry. V kanceláři jsme pak vypočítali, kolik prken bude potřebovat, a na základě toho jsme udělali 3D vizualizaci. Výsledek vypadal takto:

terasa-vizualizace1 (1) terasa-vizualizace2 (1)

 Poslední fotka byla detailnější a z takového úhlu, aby byl vidět prostor pro terasu i z druhé strany domu:

terasa-vizualizace3 (1)

Díky tomu měl zákazník přesnou představu, jak bude terasa vypadat. Pak už stačilo jen objednat prkna, hranoly a příslušenství, zejména terasové podložky, díky kterým se v terase nedrží voda.

Také byste rádi získali takovou vizualizaci?

Pokud chcete před samotnou montáží vytvořit 3D vizualizaci, neváhejte nám napsat na info@gardina.cz. Napište nám alespoň hrubou představu, jak by měla terasa vypadat a odkud jste. Pokud jste z Prahy nebo středních Čech (případně blízkého okolí), domluvíme se na návštěvě a místo na terasu si zajedeme nafotit. Pokud jste z větší dálky, o fotky poprosíme vás. 

Cena takové vizualizace se odvíjí od složitosti terasy, ale většinou se pohybuje od 5 tis. Kč do 8 tis. Kč.

Akční nabídka: Pokud od nás odeberete materiál v ceně alespoň 50.000 Kč, cenu vizualizace vám z ceny zboží odečteme a vy tak dostanete vizualizaci zdarma.