Vizualizace terasy

Terasa pro nás nepředstavuje pouze nějaké místo, po kterém se chodí. Představuje radost, když si na ní hrají děti, nebo romantiku, když si na ní večer dáte sklenku vína s partnerem. Zkrátka je to část domu, kterou byste neměli podcenit, protože na ní strávíte spoustu času.

Ještě než se pustíte do objednání kvalitního dřeva a terasového příslušenství (díky kterému vám terasa může vydržet opravdu dlouho), je potřeba rozmyslet, jak bude velká, jaký bude mít tvar, kam až bude zasahovat, jestli k ní povedou schody, apod. Ne vždy si člověk dokáže stavbu dostatečně představit a nákres na papíře často nestačí.

Proto jsme pro vás připravili službu, díky které vám ještě před samotnou montáží namodelujeme terasu v počítači a vy tak budete mít přesnou představu, jak bude výsledná terasa vypadat. 

Příklad vizualizace pro našeho zákazníka

O jednu vizualizaci nás nedávno požádal náš zákazník (jméno si nepřeje zveřejnit, říkejme mu pan Novák) a s jeho svolením zde výsledek publikujeme. Pan Novák chtěl udělat terasu podél dvou stěn jeho nového domu. Z jedné strany měla terasa navazovat na vybetonovanou plochu určenou pro parkování auta a odtud měla vést až za roh k druhým dveřím. Dům byl dostaven teprve nedávno, a tak ještě nebyl hotový ani betonový plot a místo úhledné trávy rostl plevel. 

K panu Novákovi jsme zajeli, udělali si pár fotek a změřili míry. V kanceláři jsme pak vypočítali, kolik prken bude potřebovat a na základě toho jsme udělali 3D vizualizaci. Výsledek vypadal takto:

terasa-vizualizace1 (1) terasa-vizualizace2 (1)

 Poslední fotka byla více detailní a z takového úhlu, aby byl vidět prostor pro terasu i z druhé strany domu:

terasa-vizualizace3 (1)

Díky tomu měl zákazník přesnou představu, jak bude terasa vypadat. Pak už stačilo jen objednat prkna, hranoly a příslušenství, zejména terasové podložky, díky kterým se v terase nedrží voda.

Také byste rádi získali takovou vizualizaci?

Pokud chcete před samotnou montáží vytvořit 3D vizualizaci, neváhejte nám napsat na info@gardina.cz. Napište nám alespoň hrubou představu, jak by měla terasa vypadat a odkud jste. Pokud jste z Prahy nebo středních Čech (případně blízkého okolí), domluvíme se na návštěvě a místo na terasu si zajedeme nafotit. Pokud jste z větší dálky, o fotky poprosíme vás. 

Cena takové vizualizace se odvíjí od složitosti terasy, ale většinou se pohybuje od 5 tis. Kč do 8 tis. Kč.

Akční nabídka: Pokud od nás odeberete materiál v ceně alespoň 50.000 Kč, cenu vizualizace vám z ceny zboží odečteme a vy tak dostanete vizualizaci zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení